tel.: 604 574 527
email:

Již 15 let tvoříme weby!
 

Tvorba www

Firemní web

Firemní web

Díky dobré znalosti potřeb našich klientů, jsme přizpůsobili naši nabídku firemních webů. Obsahuje různé varianty co do rozsahu, kvality i ceny. Můžeme nabídnout i kompletní správu Vašeho webového projektu.

více

eShop

eShop

Náš produkt weto eShop nabízí širokou škálu různých nastavení a proto je možné jej přizpůsobit požadavkům většiny zákazníků. Je podle standardů a zároveň přátelský k uživatelům, tedy zákazníkům.

více

Portál

Portál

Máme také zkušenosti z několika realizovaných webových portálů. Jsme schopni do nich začlenit katalogy, importy dat z externích zdrojů, porovnávače, diskuze, ankety, členské systémy a mnoho dalšího.

více

Web na míru

Kromě eshopů, portálů a firemních prezentací jsme realizovali i weby na míru, mezi něž patřily například online aplikace pro návrh potisků triček nebo aplikace pro sestavení košile šité na zakázku, online hry, inzertní servery či porovnávač produktů.

více

Hromadné zpracování dat

Zpracování velkého množství dat. Lze například sbírat data z internetu robotem následujícím odkazy. Je možné monitorovat nabídku konkurence, výměnných odkazů; převádět data z tabulkových programů do webu; statisticky vyhodnocovat texty ap.

více

Webdesign - grafický vzhled

Vzhled je důležitou vizitkou každého webového projektu. Kromě estetických vlastností jsou důležité také další aspekty, které rozhodují o uživatelském komfortu. Ten je důležitým předpokladem k tomu, aby web přinášel majiteli zisk.

více

Webhosting

Nedílnou součástí každého webového projektu je také dobrý webhosting, tedy prostor pro samotný projekt. Náš webhosting dosahuje velmi vysoké dostupnosti (přes 99,99%). Samozřejmostí je řídící panel pro jeho správu.

více

Tvorba www - ceník

Ceny naleznete na stránkách s popisem jednotlivých produktů či služeb.

 
 

© 2013 weto.cz webdesign | WebPerfect Valid XHTML 1.0 Strict Ověřit CSS!