tel.: 604 574 527
email:

Již 15 let tvoříme weby!
 

Firemní web

Tvorbě firemních webových prezentací se věnujeme od roku 2003, za tu dobu jsme dobře poznali potřeby našich klientů a jim jsme přizpůsobili naši nabídku. Proto pokrývá širokou škálu možností co do rozsahu, kvality a ceny.

Firemní webové stránky, včetně redakčního systému pro jejich správu pro Vás vytvoříme v cenových relacích od 2 240 Kč do přibližně 50 až 70 tisíc. Můžeme Vám ale nabídnout i kompletní správu Vašeho webového projektu, včetně změn obsahu.

Naši nabídku lze rozdělit do tří skupin, popsaných níže. Jsou to: Web bez starostí, Web s redakčním systémem WebPerfect a Web s redakčním systémem na zakázku. Pokud si myslíte, že nespadáte ani do jedné z těchto skupin, zkuste nás kontaktovat. Naše nabídka jde i za rámec řešení popsovaných na našich stránkách.

  • SEO friendly
  • Přístupnost
  • Použitelnost
  • Validita
  • Kvalitní webhosting
  • Profesionální vzhled
  • Vysoká dostupnost serveru (přes 99,99%)

Web bez starostí

Jedná se o řešení pro zákazníky, kteří si nechtějí spravovat obsah webu vlastními silami. V případě, kdy je použita grafika na zakázku je zřízení takového webu levnější než při nasazení redakčního systému. Další výhodou je, že se majitel webu nemusí učit jak spravovat web skrze redakční systém a nemusí ztrácet čas s jednotlivými úpravami. Pokud si přeje učinit změnu, zašle nám požadavek emailem a tím jeho starosti končí. Ceny jsou uvedeny níže v odstavci Údržba.

Web s redakčním systémem WebPerfect

WebPerfect, je náš vlastní redakční systém vyvinutý speciálně pro firemní webové prezentace. Jedná se tak o řešení ušité na míru potřebám malých a středních podnikatelů. Systém byl postupně vyvíjen mnoho let při realizaci řady zakázek tohoto druhu a byly do něj zahrnovány užitečné a potřebné funkce a naopak nadbytečné vypouštěny. Současný WebPerfect se proto velmi liší od původního wetoCMS, který stál na počátku všeho v roce 2005.

Hlavní výhodou je, že se jedná o redakční systém vyvinutý speciálně pro toto použití, díky čemuž neobsahuje zbytečné funkce a administrace je tudíž jednoduchá. Přitom pokrývá širokou škálu potřeb firemních prezentací. Výhodou zde je také větší míra bezpečnosti.

Web s redakčním systémem na zakázku

Někdy není vhodné pro firemní prezentaci použít hotový redakční systém. Jde o situace, kdy je požadována nějaká neobvyklá funkcionalita. V těchto případech je cena i funkčnost stanovována individuálně.

Ceny

Orientační ceník nejobvyklejších variant - tučně je zvýrazněna nejobvyklejší varianta

názevzřízeníroční náklady od
Web bez starostí malého rozsahu (do 10ti stran) od 4 900 Kč 1 990 Kč
MiniWeb s RS WebPerfect a se šablonovým vzhledem 2 410 Kč 1 490 Kč
MiniWeb s RS WebPerfect a se vzhledem na zakázku 12 300 Kč 1 490 Kč
MiniWeb s RS WebPerfect a se vzhledem na zakázku a doplňkem Kvalita+ 27 700 Kč 1 490 Kč
Standardní web s RS WebPerfect a se šablonovým vzhledem 2 910 Kč 1 900 Kč
Standardní web s RS WebPerfect a se vzhledem na zakázku 16 500 Kč 1 900 Kč
Standardní web s RS WebPerfect a se vzhledem na zakázku a doplňkem Kvalita+ 34 400 Kč 1 900 Kč
Web s redakčním sytémem na zakázku asi 50 000 Kč 950 Kč
Web s redakčním sytémem na zakázku a doplňkem Kvalita+ asi 70 000 Kč 950 Kč

Roční náklady zahrnují webhosting a doménu.
Podrobnější informace k řešením založeným na WebPerfect naleznete na produktových webových stránkách WebPerfect.

Redakční systém
Aplikace, která slouží ke správě webových stránek. Prostřednictvím administrace je možné vkládat nový obsah a upravovat stávající.
Šablonový vzhled
Jedná se o grafiku, která je předem připravena k použití ať již naším studiem či třetí stranou. Tato grafika se prodává více zákazníkům a proto je levnější. Jistou nevýhodou je menší originalita a nemožnost splnit do důsledků požadavky korporátní identity. Je tedy vhodná především pro nejmenší firmy a drobné podnikatele, kteří korporátní identitu definovanou nemají a nevadí jim neoriginalita vzhledu stránek.
Tip!Svou investici do webu můžete rozložit na delší časové období tím, že si nejprve objednáte web se šablonovým vzhledem a kdykoliv později grafiku na zakázku. Stejný postup je vhodný i v případě, kdy je potřeba mít web co nejdřív (v řádu hodin či málo dnů). Při tomto postupu nedochází k navýšení ceny oproti variantě, kdy se vzhled na zakázku řeší rovnou.

Plnění webu a jeho údržba

Jak počáteční plnění webu, tak následné úpravy může zákazník provádět sám skrze redakční systém. Nicméně obvyklý postup je takový, že počáteční naplnění webu učiníme my. Zákazníci si později řeší následné drobné úpravy vlastními silami nebo si je objednají u nás.

Cena plnění webu

Podle výše ceny webu a náročnosti dalších prací poskytujeme určitý počet plnění stránek zdarma. Orientačně lze říci, že na každý 1 000 Kč z ceny poskytneme 1 stranu zdarma. Při obvyklé ceně okolo 15 tisíc se tedy jedná přibližně o 15 stran. V případě potřeby většího počtu se cena stanovuje individuálně dle obtížnosti a rozsahu.

Údržba

Údržbu webu provádíme za následujících cenových podmínek.

  • Bez měsíčního paušálu - První započatá půlhodina 300 Kč, každá další započatá půlhodina 150 Kč.
  • Měsíční paušál 1 000 Kč - Zahrnuje 5h práce v měsíci zdarma. Nad pátou hodinu je cena stejná jako bez paušálu. Nespotřebované hodiny se do dalšího měsíce nepřevádějí.
  • Měsíční paušál nad 1 000 Kč - individuálně.

Velké množství dat

Dokážeme automatizovaně či poloautomatizovaně zpracovat i velké množství dat. Ať již se jedná o převod dat z externích souborů různých formátů nebo jejich stažení ze stránek Vašeho dodavatele. Lze takto řešit například situaci, kdy Vám Váš dodavatel umožní použít na Vašem webu informace o produktech, které uvádí na svých www. Přitom obvykle bývá ve většině případů možné přebudovat i formát zobrazení či omezit výběr parametrů produktů ap. Data je možné stahovat i ze systémů, do kterých je nutné se přihlásit. Tímto způsobem bývá výhodné řešit import dat v rozsahu asi od 500 položek. Měli jsme již ale i případ, kdy to bylo výhodné u 200 položek, kdy ruční stahování a ukládání dat by bylo velmi pracné, protože na stránkách například nešlo uložit obrázek pravým kliknutím myši ap.

V těch případech, kde není výhodné vytvářet programy pro zpracování dat, řešíme tento úkol ručním zpracováním.

Marketing, SEO, SEM

Řešení založené na našich redakčních systémech jsou plně SEO friendly. Takže v otázce SEO je třeba naplnit jen tři úkoly. Zaprvé se jedná o počáteční analýzu a návrh vhodné struktury webu, za druhé o naplnění webu kvalitním obsahem a za třetí o budování zpětných odkazů. V otázce počáteční analýzy a budování zpětných odkazů řešíme tyto úkoly v rámci požadavků a potřeb našich zákazníků. Co se kvalitního obsahu týče, tam můžeme být nápomocni při strukturování obsahu stránek, případně přepsání textů do lepší podoby (copywriting). Kvalitní informace samotné ale obvykle je třeba aby dodal zákazník, neboť vyžadují znalost předmětu jeho podnikání.

Doplněk Kvalita+

Tento doplněk zahrnuje plnohodnotný audit webu a odstranění nalezených nedostatků. Optimalizaci webu pro vysokou rychlost načítání stránek. Responzivní vzhled (vhodné pro mobilní zařízení).

Použité technologie

Všechna naše řešení jsou založena na jednom z našich vlastních redakčních systémů WebPerfect a Weto CMS. V rámci firemních aplikací nasazujeme Weto CMS ojediněle, jedná se o obecně zaměřený redakční systém, jehož úzkou konkretizací a specializací vznikl firemní redakční systém WebPerfect.

Výběr z referencí

Veškeré zde uváděné ceny jsou bez DPH.

 
 

© 2013 weto.cz webdesign | WebPerfect Valid XHTML 1.0 Strict Ověřit CSS!